Pop art ako obrazy na stenu

Pod slovom POP ART nás pravdepodobne napadne ako prvé meno Andy Warhol. Čo je však Pop Art? Umelecký smer, ktorý dokázal obyčajný predmet masovej spotreby povýšiť na výtvarnú tému. Nazýva sa i masovým umením, keďže umenie približuje masám obyčajných ľudí. Pop art ako obrazy na stenu prináša ducha slobody prejavu a voľnosti do interiérov domácnosti, klubov či pracovísk. Štýl bývania v duchu POP ART oslobodzuje človeka od ťarchy každodenného stereotypného života. Pop Art obrazy na stenu, či ako maľované obrazy alebo ako foto tlač, nesmú chýbať v interiéroch, ktoré si žiadajú originalitu, kreativitu a slobodu.

 

Usporiadať podľa 
Výrobca  

bežná cena 74,99 €

naša cena 70,06 €bežná cena 77,99 €

naša cena 66,43 €novinka


novinka


novinka
novinka
bežná cena 89,99 €

naša cena 85,79 €

novinka
Predaj obrazov cez internet

Jednou s ciest ako si zaobstarať pop art je i predaj obrazov cez internet. Moderné obrazy v pop art duchu ako ručne maľované umenie nie je ľahké nájsť. Predaj obrazov cez internet sa skôr špecializuje na predaj masovej foto tlače a strojovo maľovaných obrazov. Naše pop art obrazy sú ručne maľované diela, ktoré nemaľujú stroje, ale šikovné slovenské ruky.

Pri kúpe na internete je dôležitá dôvera. Vedieť, že v prípade otázok alebo prípadných problémoch je tu vždy po ruke ľudský a profesionálny zákaznícky servis.

YjNiZTNmN